İLO International, yönlendirme, organizasyon ve danışmanlık gibi hizmetler sağlamaktadır.

Uygulamalar, çözüm ortaklığı ve konsültan kurumlara yönlendirmeler ile hızlı ve efektif bir programla ilerleme olanağı sağlanmaktadır.

İLO International, kurum içindeki uzman danışman kadrosuyla, kurum dışındaki konsültan anlaşmalı sağlık kuruluşlarıyla koordinesini sağlayan, tüm verilerin toplandığı, değerlendirildiği ve ek yönlendirmelerin yapıldığı bir istasyon görevi görmektedir.

İLO International sağladığı hizmetle, danışman hekimler ve konsültan kurumlar vasıtasıyla bir yandan biyomedikal destekler anlamında aileleri bilgi sahibi yapmakta ve süreçte rol almalarını kolaylaştırmakta, diğer yandan da protokolün öteki komponentleri olan farklı uyarım tekniklerinden eğitim protokollerine kadar birçok uygulama hakkında aileleri bilinçlendirmektedir.

İLO International, Avrupa başta olmak üzere Amerika, Avustralya, Azerbaycan, Rusya, İran’dan aileleri kabul etmekte, danışmanlık hizmeti sunmakta ve alanındaki başarısıyla Türkiye’yi dünyada tanıtmaktadır.

İLO International, 2013 yılında New York’ta düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi’nde Dünya Kalite Ödülü, 2015 yılında Londra’da sekizincisi düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’nde Avrupa Kalite Ödülü, 2015 yılında Tokyo’da düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi’nde Dünya Kalite Ödülü kazanmıştır.

Avrupa Birliği’ne açılan Türkiye orijinli şirketlerin ve markaların gelişim süreçlerinin ele alındığı, kalite ve inovasyon alanında yaptıkları çalışmalar için ödüllendirildiği bu zirvelerde yer alarak başarıları yurt dışında da tescillenmiştir.

İLO International, yürüttüğü çalışmalar ve elde ettiği yüz güldürücü sonuçlar ile ulusal kanallarda yayınlanan TV programlarında yer almıştır.

FOX TV, STAR TV, SHOW TV gibi kanalların haber bültenlerine konuk olan İLO International, ayrıca CNN TÜRK, KANAL D, SHOW TV, TV8, KANALTÜRK gibi birçok ulusal kanalda yayınlanan programlara konuk olmuştur.

Daha fazla video için Video Galerimizi ziyaret edebilirsiniz.